Neodgovoreni postovi | Aktivne teme Sada je: 23 kol 2019 12:45.

Zaklada Ana Rukavina

Odgovori  [ 234 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Sljedeća
 5. SUSRET YKH + SKUPŠTINA - OSIJEK 28. i 29. 04.2012. 
Autor/ica Poruka
mb2810 je napisao/la:
sumskagljiva je napisao/la:
vjerovali ili ne ali dosao sam iz vukovara do doma sa 1 tankom ( 15l ) :laughing-rolling: .i ostala je nutra jos mozda 1l :handgestures-thumbupleft:

Luka ak misliš da ti malo troši, ti sam reci, drugi puta uz kišno i šlauf uzimam da ti zvadim goriva i stavim u svoj, tak da i ti moreš više puta tankat :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling:

hahahahaha....hvala na pomoci ,al ne brine me to toliko :mrgreen: samo nek on malo trosi :dance:
nego di su sve te silne slike,i videi ? :think: :think:

Zadnja izmjena: sumskagljiva; 30 tra 2012 17:18; ukupno mijenjano 1 put/a.

30 tra 2012 17:16
.
Član YKH

Stavio/la Sviđa mi se: 495 puta
Dobio/la Sviđa mi se: 434 puta
Vozi: FZ6 S2 N
Nemrem citirat di ste me sve tračali :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling:

Kak ne kužite da sam ja namjerno polako vozil da se Pixi i Melita sažale i odvedu nas još kod sebe na cugu i nareske da se "odmorimo" :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling:

Poslije dok smo bili odmorni Igor i crni me nisu mogli do Kutine ulovit :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling:

30 tra 2012 17:17

Za ovu poruku mb2810 je dobio/la Sviđa mi se od: crni8(30 tra 2012 17:25)
.
Član YKH

Video iz Slavonije uskoro

30 tra 2012 17:20
.
Član YKH

Stavio/la Sviđa mi se: 607 puta
Dobio/la Sviđa mi se: 281 puta
Vozi: z1000sx
mb2810 je napisao/la:
Nemrem citirat di ste me sve tračali :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling:

Kak ne kužite da sam ja namjerno polako vozil da se Pixi i Melita sažale i odvedu nas još kod sebe na cugu i nareske da se "odmorimo" :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling:

Poslije dok smo bili odmorni Igor i crni me nisu mogli do Kutine ulovit :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling:

a bar 50% ovog je istina, ostavljam na ljudima da procjene koja je to polovica :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :clap:

30 tra 2012 17:27

Za ovu poruku IgorC je dobio/la Sviđa mi se od: mb2810(30 tra 2012 17:30)
Profil Web stranica
.
Član YKH

:laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling:

30 tra 2012 17:30
.
Član YKH

Stavio/la Sviđa mi se: 360 puta
Dobio/la Sviđa mi se: 187 puta
Vozi: fz8 n
slika

Koristim priliku da ovim putem zahvalim našem tajniku kluba koji mi je podario znanje kako da pozovem slike koje sam najprije spremio negdje...sad ću uputiti poziv i ostalim sličicama koje ćete uz Božju pomoć vidjeti a možda čak i povećati... :mrgreen:

30 tra 2012 17:39

Za ovu poruku crni8 je dobio/la Sviđa mi se od: 2 člana: IgorC(30 tra 2012 17:41), mb2810(30 tra 2012 17:54)
.
Član YKH

Evo da i ja probam, ako je crni uspio pa valjda cu i ja :pray: :pray: :pray: :laughing-rolling:

slika

slika

slika

slika

slika

slika

I da ne zaboravim, bilo je super. Hvala svima koji su ovo organizirali i sta reci nego dolazim i drugi put.

30 tra 2012 17:52

Za ovu poruku IgorC je dobio/la Sviđa mi se od: 2 člana: crni8(30 tra 2012 19:06), mb2810(30 tra 2012 17:54)
Profil Web stranica
.
Član YKH

slika

30 tra 2012 17:54
Profil Web stranica
.
Član YKH

slika
ma kakav Lupino ....... vid ovo (gore) :laughing-rolling:

slika

slika

30 tra 2012 18:01

Za ovu poruku IgorC je dobio/la Sviđa mi se od: mb2810(30 tra 2012 18:25)
Profil Web stranica
.
Član YKH

Stavio/la Sviđa mi se: 167 puta
Dobio/la Sviđa mi se: 136 puta
Vozi: R1 2009.
mb2810 je napisao/la:

oprostite ja nisam nikog tračo al da sam se zabrinuo to je istina izgledo si ko zombi :o ispravi nešt ak je krivo

30 tra 2012 19:52
Profil Web stranica
.
Član YKH

Malo se šalim Pixi, nisam se više znal kak se namijestit, umoran ko pas, taman mi ona kola pomogla da zdržim do zg, a kad sam došel doma žena me pitala dal su me putem tukli, kak sam zgledal :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling:

30 tra 2012 19:57
.
Član YKH

Stavio/la Sviđa mi se: 71 puta
Dobio/la Sviđa mi se: 106 puta
Vozi: FZ6 S2 Fazer
YKH: Osnivač
mb2810 je napisao/la:
Malo se šalim Pixi, nisam se više znal kak se namijestit, umoran ko pas, taman mi ona kola pomogla da zdržim do zg, a kad sam došel doma žena me pitala dal su me putem tukli, kak sam zgledal :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling:

Eto, a bilo bi ti bolje da si bio s nama na susretu, nebi bio tako ,,prebijen,,. :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling:

30 tra 2012 20:00

Za ovu poruku mby je dobio/la Sviđa mi se od: 2 člana: IgorC(30 tra 2012 22:29), mb2810(30 tra 2012 20:07)
.
Član YKH

Stavio/la Sviđa mi se: 71 puta
Dobio/la Sviđa mi se: 106 puta
Vozi: FZ6 S2 Fazer
YKH: Osnivač
A za sve gladne i nezadovoljne poslugom, sljedeći puta idemo u.....
slika

:laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling:

30 tra 2012 22:03

Za ovu poruku mby je dobio/la Sviđa mi se od: crni8(01 svi 2012 01:08)
mb2810 je napisao/la:

Ahahahahahaha, pa Marko sljedeći put ideš sa mnom nazad u istom danu nazad da se malo forma podigne... do Eura, hahahahaha. :lol: :lol: :lol: Ma samo ti polako, bolje sporije ako nisi raspoložen nego brzo pa ne doći...

30 tra 2012 22:23
:clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
Zasto su Robyu opet puna usta na slici???

30 tra 2012 22:33
Genza st je napisao/la:

Trebao si vidjeti kad mu je teta konobarica donijela klopu... Mi mislili da je to za sve nas... :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling:

30 tra 2012 22:35
ZG fazer600 je napisao/la:
Genza st je napisao/la:

Trebao si vidjeti kad mu je teta konobarica donijela klopu... Mi mislili da je to za sve nas... :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling:

:laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: i jos se nemogu pristat smijat :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling:
Meni se cini da bi ga ja radije oblacia nego hranija

30 tra 2012 22:40
.

Stavio/la Sviđa mi se: 95 puta
Dobio/la Sviđa mi se: 165 puta
Vozi: Fz6 2006.
YKH: Tajnik kluba
:obscene-birdiedoublered: :obscene-birdiedoublered: :obscene-buttred: :obscene-buttsway:

30 tra 2012 22:43
Genza st je napisao/la:
ZG fazer600 je napisao/la:
Genza st je napisao/la:

:laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: i jos se nemogu pristat smijat :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling:
Meni se cini da bi ga ja radije oblacia nego hranija

A to mu i žena kaže... :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling:

30 tra 2012 22:53
robspolj je napisao/la:
:obscene-birdiedoublered: :obscene-birdiedoublered: :obscene-buttred: :obscene-buttsway:

Ko bi rekao da se iza ovih prostih smajlića krije jedna tako dobra duša, hahahahahha. :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling:

30 tra 2012 22:53
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Odgovori   [ 234 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Sljedeća

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir: