Neodgovoreni postovi | Aktivne teme Sada je: 15 ruj 2019 16:45.

Odgovori  [ 122 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
 Proljetni susret YKH 2019 27-28.04.2019. 
Autor/ica Poruka
.

Stavio/la Sviđa mi se: 563 puta
Dobio/la Sviđa mi se: 204 puta
Hvala domaćinima na gostoprimstvu i drago mi je da sam vidio dosta ekipe :D

BTW ovaj čas sam tek pročitao za kamere pa se veselim čestitkama od murije :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

03 lip 2019 08:46
.

Stavio/la Sviđa mi se: 1 puta
Dobio/la Sviđa mi se: 59 puta
Vozi: XT1200Z
biker4life je napisao/la:
biker4life je napisao/la:
morena36 je napisao/la:
Za onaj prvi datum nisam se javljao jer smo bili u Toscani tada. Stavio sam link na putopis. Nisam shvatio kada je novi datum? Dali je susret samo za članove kluba ili i za forumaše? Druga stvar neznam u koju dobnu skupinu spadate vi koji dolazite jer ne jednom mi se desilo na tako nekim klubskim druženjima da ja i žena stojimo sa strane kao dva idiota jer nas ekipa ne jebe ni 5% na račun toga što smo mlađi od večine, očeš nećeš... Hvala na odgovorima. Lp.
Pozz..mi smo iz Istre,Poreca..i prosle godine smo bili prvi put na susretu i bilo nam je super iako nismo bili clanovi kluba..ekipa je prva liga i provod je bio odlican..ako si za kavu,biru,voznju javi se..muz i ja smo vikendom u djiru..lp..

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

U subotu ako vrijeme posluži neki okviran plan je ujutro u đir i kasnije produžiti na moto susret u N. Vas. Najvjerovatnije čemo ujutro za Plomin ja i žena, tamo bi se trebali naći sa još jednim parom (koji dolazi iz kontra smjera), pa neki đireto po Istri i onda N.Vas. Moguće da će biti još motora u grupi ali vožnja turistička. Moram vidjeti još šta i kako pa ako padne neki konkretan dogovor napišem ovdje dan ranije. :handgestures-thumbup: Što se bajkera tiče, ne vjerujem da čemo ostati dugo u noć, malo su nas prošle te pijanke. :mrgreen: Znači druženje, cuga, dvije, čevapi i po danu krečemo prema doma.

Isprike na spamu ostalima.

Jedan diskretni OFF, nadam se bez zamjerki, ste ovo vi?
slika

Ja sam ovaj koji vas je slikao! :mrgreen: Vidio sam kasnije motor parkiran ali vas nije bilo (možda i je), ali kako se ne poznamo nisam išao za time, a i stalno sam bio u nekim kombinacijama, bilo je masu poznatih lica u điru. Lp. :handgestures-thumbup:

P.S. Ostatak slika sa vožnje u susreta stavim u onu moju temu, pozz.

03 lip 2019 22:51
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Odgovori   [ 122 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir: